1:0 Ewa Pajor (54), 2:0 Aleksandra Sikora (64)

Medyk: Anna Szymańska - Gabriela Grzywińska (90. Jagoda Szewczuk), Radosława Sławczewa, Helenna Hercigonja-Moulton, Katarzyna Konat - Aleksandra Sikora, Patrycja Balcerzak (88., Sylwia Matysik), Natalia Pakulska, Ewa Pajor, Sandra Zigić (86. Ewelina Kamczyk) - Anna Gawrońska.

Glasgow: Lee Alexander - Emma Black, Julie Nelson, Eilish McSorley, Nicola Docherty - Denise O'Sullivan, Lauren McMurchie (69., Abbi Grant), Joanne Love, Suzanne Lappin, Fiona Brown (83. Cheryl McCulloch) - Morgan Marlborough (75. Susan Fairlie).

Sędziowała Sandra Bastos z Portugalii

Widzów ok. 4,5 tysiąca

Pierwszy gol dla gospodyń padł w 54. minucie. Sandra Zigić wypatrzyła wychodzącą na czystą pozycję Ewę Pajor i obsłużyła ją długim podaniem. Ta druga, mimo asysty jednej z rywalek, wpakowała piłkę do siatki mocnym uderzeniem z ostrego kąta.

Jedenaście minut później było już 2:0. Anna Gawrońska podała w polu karnym do Aleksandry Sikory, a ta kompletnie zaskoczyła szkocką bramkarkę technicznym strzałem z bardzo trudnej pozycji. Futbolówka odbiła się od wewnętrznej części dalszego słupka i ugrzęzła w siatce.